Leśny kącik w bibliotece GCKiB

Kochani w Gminnym Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce powstał prawdziwy “Leśny kącik malucha” – znaleźć go możecie w naszej bibliotece. Jest to piękny, przytulny, prawdziwie leśny kącik dla najmłodszych i nie tylko.

Ścianę kącika zdobi leśny obraz oraz drzewo na którym znajdziemy leśne zwierzątka i książki, poradniki Montessori dla rodziców. W kąciku znajduje się mnóstwo przytulanek dla dzieci oraz zabawek montessori. Specjalne miejsce w naszym kąciku zajmują biblioteczki dla dzieci, z których bez problemu skorzysta nawet najmłodszy czytelnik. Na początku kącika znajduje się miejsce na buciki i kurteczki naszych milusińskich. Całość pokrywa atestowana mata piankowa. Już niebawem w naszym kąciku odbywać będą się cykliczne zajęcia dla najmłodszych, do których już dziś serdecznie zapraszamy. Oczywiście z kącika można skorzystać w każdej chwili – tuż za nim znajduje się wygodne miejsce przy którym rodzice mogą spokojnie odpocząć.

Działania dofinansowane na kwotę 10 000zł w ramach projektu “Kluby kreatywności w bibliotekach – druga edycja” Fundacja Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego. Pomysłodawczynią projektu jest Pani Paulina Czarnecka.