31. Finał WOŚP w GCKiB!!!

To już tradycja, że Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce po raz kolejny włącza się w organizację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. I w tym roku podczas 31. edycji Finału WOŚP nie zabraknie u nas wielu atrakcji. Wśród nich:
– koncerty i prezentacje muzyczne. Na naszej scenie wystąpią:
* Monika Miszk
* Grupa wokalna GCKiB
– Kącik Malucha:
W jednej z sal naszego ośrodka stworzony zostanie Kącik Malucha. Tam najmłodsi skorzystać będą mogli z zabaw, gier, quizów oraz animacji. Przeprowadzone zostaną również pokazy ratownictwa medycznego przygotowane przez OSP Czarna Dąbrówka.
– Loteria Fantowa:
W przedsionku Sali widowiskowej zorganizowana zostanie loteria fantowa z darów przekazanych nam od lokalnej społeczności włączającej się w organizację 31.Finału WOŚP
– Wielka Licytacja:
Koncerty muzyczne poprzeplatane zostaną licytacją, podczas której uczestnicy imprezy licytować będą m.in. rękodzieło, ciekawe gadżety promocyjne, zabawki, biżuterię, bony i vouchery, przekazane nam od przedsiębiorców, twórców oraz artystów z całego regionu.
– WOŚPOWA Kawiarenka i swojskie jadełko:
W GCKiB w Czarnej Dąbrówce zorganizowana będzie również strefa gastronomiczna, w której zakupić będzie można m.in. ciasta, desery, gofry oraz frytki przygotowane przez miejscowych przyjaciół.
– Światełko do nieba – jak co roku o godz. 20:00!
Gramy 29. Stycznia. Początek zaplanowaliśmy na godz. 16:00!
Bądźcie z nami!
W tym roku chcemy wygrać z sepsą!
Gramy dla wszystkich – małych i dużych!
Sztab #6402 GCKiB w Czarnej Dąbrówce!