Kultura mimo wszystko - cykl wystaw artystycznych w oknie

Kochani!
Mimo, iż wciąż pozostajemy w zamknięciu mamy dla Was świetną alternatywę dostarczenia Wam „bezpiecznej sztuki”.
Już dziś rozpoczynamy cykl „KULTURA MIMO WSZYSTKO” – CYKL WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W OKNIE.
„Oblicza kobiety twórczej” to pierwsza wystawa z tej serii. W ramach tej swoje prace zakorzenione m.in. w malarstwie, rękodziele, czy wyrobach ze skóry podesłały kobiety – artystki z całego Pomorza. Wśród nich znalazły się Klaudia Gołębiewska, Longina Wysocka, Magdalena Januszczyk-Łabacka, Katarzyna Barszcz, Bożena Grabkowska, Kamila Wiszowata, Agata Dulewicz, Julia Buszmann, Henryka Cabaj, Agnieszka Mich oraz Maja Szadkowska.
Okna Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce wypełniły się mnogością kobiecej twórczości – od artystycznych nakryć głowy, po malarstwo, wyroby wykonane ze skóry, koralikową biżuterię, czy rękodzieło makramowe. Już dziś zapraszamy Was pod mury naszego obiektu, ukazując Wam niezwykle dzieła i prace, prezentując zapierające dech w piersiach wyrazy kobiecej sztuki.
W ramach akcji „KULTURA MIMO WSZYSTKO” – CYKL WYSTAW ARTYSTYCZNYCH W OKNIE przez najbliższe miesiące prezentować będziemy Wam dzieła nietuzinkowych artystów z całej Polski, wychodząc do Was ze sztuką w niecodzienny sposób.
Wierzymy, że powrót do normalności pozwoli nam na żywy kontakt ze sztuką, otwierając Wam i Nam przestrzeń do rozmów, kontaktu i namacalnego spotkania z wyjątkowymi artystami najróżniejszych maści.
Śledźcie nasze strony internetowe, na których ukazywać będą się informacje o zbliżających się wystawach.