KOLEKCJA "DĄBEK"

Nowa kolekcja promująca gminę Czarna Dąbrówka już niedługo w sprzedaży, jak również pakietach powitalnych dla noworodków. Gadżety w postaci niemowlęcych body oraz śliniaków z rąk wójta gminy Czarna Dąbrówka trafią do wszystkich nowych mieszkańców naszej gminy.

Dział promocji gminy Czarna Dąbrówka funkcjonujący pod skrzydłami Gminnego Centrum Kultury i Biblioteki w Czarnej Dąbrówce cały czas działa na najwyższych obrotach. Chcąc wyjść do Was z ciekawą ofertą promocyjną we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce stworzyliśmy kolejną kolekcję promującą naszą gminę. Nowa seria pn. „Dąbek” skierowana została do najmłodszych mieszkańców naszej gminy. Body oraz śliniaki w subtelnych kolorach okraszone zostały motywami liści dębu nawiązujące do symboliki naszych terenów.

Promocyjne pakiety noworodkowe z rąk wójta gminy Czarna Dąbrówka przy współpracy z lokalnym Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej trafią do każdego nowonarodzonego mieszkańca gminy Czarna Dąbrówka.

Niemowlęce body oraz śliniaki składające się na Kolekcję „Dąbek” już niedługo zagoszczą również w stałej ofercie promocyjnej GCKiB w Czarnej Dąbrówce.

 

 Kolekcja „Dąbek”:

  • * Producent: Gminne Centrum Kultury i Biblioteka w Czarnej Dąbrówce
  • * Projekt graficzny: Magdalena Januszczyk-Łabacka (GCKiB w Czarnej Dąbrówce)
  • * Modele: Tymek i Karolinka
  • * Współpraca i dystrybucja: Urząd Gminy Czarna Dąbrówka, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czarnej Dąbrówce