aktualności

STAND UP W CZARNEJ DĄBRÓWCE

Mamy dla Ciebie niespodziankę! 😎

Tak! Dobrze czytasz! Niespodziankę!

Zapraszamy Cię serdecznie 12.05.2023 r. o godz. 19:00 na STAND’UP Pawła Reszeli i Kuby Dąbrowskiego, który odbędzie się w naszym GCKIB!

Zainteresowany/a???🧐

Koszt to 40 zł

Bilety możecie nabyć na stronie kupbilecik.pl

Uwaga! Ograniczenia wiekowe 16+

Pozwól, że przedstawimy Tobie naszych gości.

Paweł Reszela- jeden z prekursorów polskiego Stand-Upu. Komik pochodzący z Ostrowa Wielkopolskiego, ale od kilku lat związany z województwem Lubuskim. Paweł nagrywał programy m.in.: dla HBO, Polsatu czy TVP. Niedawno można go było oglądać w trakcie II Rewalskiej Nocy Kabaretowej. doświadczenie sceniczne w połączeniu z niesamowitą osobowością gwarantują niezapomniane wrażenia. W związku z jego niebywałym wyczuciem żartu sytuacyjnego każdy jego program jest niepowtarzalny i stanowi prawdziwą przygodę z wysoką domieszką grubiańskiego sarkazmu. Program “Ni i cyk!” na You Tube cieszy się coraz większą popularnością, a widzowie stawiają Pawła w jednym szeregu z najbardziej znanymi komikami w Polsce. Jego najnowszy program “Majn Żart” zapowiada się jeszcze lepiej, a efekty będziecie mogli zobaczyć już wkrótce!

Kuba Dąbrowski- “Mój trzeci solowy program stand-upowy pt. “Pogrzebany” to najbardziej pokręcony i nieprzewidywalny materiał w karierze. Dowiecie się w nim jak przygotować młodych rodziców do wychowywania dzieci. Porozmawiamy również o internetowym hejcie. Nie zabraknie również tematów alkoholu czy życia komika. Wszystko będzie oczywiście okraszone rozmową z Wami, bo zawsze jestem ciekawy kto przychodzi na moje występy”.

Link do poprzedniego programu:

Nie ma na co czekać! Czas się trochę pośmiać! Przygotuj się na ostre żarty!

Kup bilet i do zobaczenia 12 maja! 😁😁

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *