Piotr Truchel zagra w kawiarni muzycznej w Czarnej Dąbrówce!

Zapraszamy w piątek 1.10.2021 o godzinie 18:00 do kawiarni muzycznej w GCKiB na koncert – zagra i zaśpiewa Piotr Truchel
Muzyka wykonywana przez Piotra to folk-rockowe połączenie radości, smutku, słowiańskiej fantazji, amerykańskiej muzyki drogi, a także (a może i) przede wszystkim wrażliwości i żywiołowości scenicznej opartej na niepowtarzalnym brzmieniu melodii wydobywanych z gitary akustycznej. Te wszystkie składniki tworzą jedyną w swoim rodzaju dźwiękowo–emocjonalną całość. Najlepiej odzwierciedlają ją występy na żywo.
Występował na scenach w Polsce i w Europie (festiwale, kluby, plenery) zarówno jako wykonawca solowy jak i rockowy (Absyntia) Jest też autorem muzyki do filmów i spektakli teatralnych.
Najnowszy projekt jest dopełniony niekiedy innymi instrumentami (klawisze, instrumenty smyczkowe). Jednak podstawę stanowi głos i gitara. Pete True- po bardzo dobrze przyjętym przez krytyków, dziennikarzy i słuchaczy albumie “Hell Flower” pracuje obecnie nad nową płytą (na elektroakustycznej gitarze 12-strunowej) pod szyldem Piotr Truchel “Fale”